Ці записи зробив письменник Ендрю Мортон для своєї книжки 1992 року "Діана: її правдива історія". Цей аудіозапис додадуть до майбутнього документального фільму про принцесу.

Прочитайте це Її любили всім, крім чоловіка: сумна історія кохання принцеси Діани та Чарльза III

Чому Чарльз розчарувався

У нещодавно опублікованому записі йдеться про те, що Чарльз був розчарований, коли дізнався, що у нього народився другий син, принц Гаррі. Як виявилося, майбутній король мріяв про доньку.

Діана в аудіозаписі стверджувала, що Чарльз висловив своє засмучення її мачусі Рейн Спенсер під час хрестин Гаррі у 1984 році.

На хрещенні Гаррі Чарльз підійшов до мами і сказав: "Знаєте, ми були так розчаровані, ми думали, що буде дівчинка". А мама відмахнулася від нього і сказала: "Ви повинні розуміти, як вам пощастило, що у вас нормальна дитина",
– йдеться у записі.

Що відомо про стосунки Гаррі з батьком Чарльзом

  • Після скандальних заяв про батька у мемуарах "Запасний" стосунки між принцом Гаррі та Чарльзом III дуже погіршилися.
  • Джерела в королівському палаці повідомили, що монарх не запросив принца Гаррі та Меган Маркл на поминки з нагоди роковин смерті Єлизавети II. Приватна подія відбудеться 8 вересня у Балморалі.
  • Також на сайті палацу оновили інформацію про принца Гаррі. Звідти прибрали згадку про титул "Його королівська Величність". Тепер там згадують про Гаррі та Меган як "герцога та герцогиню Сассекських". До слова принц Гаррі ще користувався титулом в автобіографії.
  • Водночас незодавно у короля запитали, чи поверне він сина, на що Чарль відповів: "Було б добре". Експерти припускають, що родина хоче помиритися.