Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на власні джерела в Букінгемському палаці. Схоже, подружжя дійсно зневажають, адже нещодавно принц Гаррі та Меген за наказом короля виїхали з коттеджу Фрогмор-хаус, який їм подарувала Єлизавета ІІ.

Цікаво Принц Гаррі та Меган Маркл перебувають на межі розлучення, – ЗМІ

Принца Гаррі та Меган не запросили на поминки

Члени королівської родини на чолі з Чарльзом III і його дружиною Каміллою зберуться 8 вересня в Балморалі, щоб вшанувати пам'ять королеви. Проте принца Гаррі з Меган Маркл не запросили на ці "приватні поминки", хоча вони цей час будуть у Європі.

У повідомленні з палацу також зневажливо зазначили, що "якщо принца Гаррі з дружиною не занесли в жоден із планів, то вони знайдуть спосіб вшанувати значущість по-своєму".

Раніше принц Гаррі у своїх "Мемуарах" розповів про прощання з Єлизаветою II. За словами герцога, його не запросили на літак, яким відправлялись члени сім'ї до Балморалу. Тож, він не встиг прилетіти до неї до моменту її відходу з життя.

Нагадаємо, що у 2020 році принц Гаррі через 2 роки після одруження з Меган Маркл заявив про намір скласти королівські повноваження. Королівська родина повідомила, що підтримала бажання принца та його дружини "почати нове життя". Після цього подружжя переїхало до США. Пара виховує 4-річного сина Арчі і 2-річну доньку Лілібет.