Вчора, 10 вересня, Чарльза III офіційно проголосили новим королем. Тож він почав виконувати королівські обов'язки, повідомляє 24 канал.

Читайте також Остання подорож королеви: труна з тілом Єлизавети II покинула Балморал

Чарльз III приїхав до Букінгему

Сьогодні, 11 вересня, новий король Чарльз III прибув до Букінгемського палацу. У нього заплановані зустрічі з представниками країн Співдружності.

Король зустрінеться з міністром закордонних справ Джеймсом Клеверлі, комісарами Антигуа та Барбуди, Багамських островів, Беліза, Канади, Гренади, Нової Зеландії, Сент-Крістофера та Невіса, Сент-Люсії та Сент-Вінсента та Гренадін, а також почесним консулом – представником Австралії.

Чарльз III прибув до Букінгему на чорному Rolls Royce. Поруч з ним була королева-консорт Камілла. Щоб побачити нового короля, біля палацу зібрався величезний натовп – понад тисяча людей. Піддані радісно вітали короля.

Як Чарльз ІІІ приїхав до Букінгему: відео і фото

Чарльз III – новий британський король

  • У Сент-Джеймському палаці в Лондоні відбулась Церемонія проголошення Чарльза III королем. Радники, міністри й члени королівської сім'ї підписали прокламацію, яку згодом зачитали з балкона. Прокламацію зачитували в різні години у багатьох куточках світу, де Чарльз III став очільником держави.
  • Як повідомив королівський репортер, король Чарльз III особисто просив, щоб Рада престолонаступництва транслювалась по телебаченню – це сталося вперше в історії. Як відгукуються в мережі, це початок нової прозорої монархії.