Тревел-шоу "Орел і решка" подарувало Лесі Нікітюк чимало друзів. Зокрема, Регіну Тодоренко та Андрія Бєднякова. Якщо перша відсиджується у Москві та напарює про дружбу між Україною та Росією, то другий допомагає армії грошима й втрачає рідних.

До теми Леся Нікітюк розповіла про дівчаток з Краматорська, які дивом виїхали з міста до авіаудару

Леся Нікітюк про стосунки з Бєдняковим під час війни

З Андрієм Бєдняковим і його дружиною Настею Короткою Нікітюк спілкувалася постійно. Вона чи не перша дізналася, що війна застала його далеко за кордоном. Натомість родина ведучого була в Україні, тож він не знаходив собі місця.

Андрій був за кордоном, поїхав знімати програму. Він дуже переживав за сім'ю. Одна справа, коли ми хоча б тут, на місці, на відстані 200-300 кілометрів, а коли людина десь за океаном – це дуже страшно,
– розповіла Леся Нікітюк.

Однак, за її словами, Бєдняков швидко включився у волонтерство. Вона розповіла йому, що хлопцям зі ЗСУ треба серйозні засоби зв'язку, які коштують 10 тисяч доларів, і він перерахував усю суму.

Леся Нікітюк про смерть мами Андрія Бєднякова

Зірка розповіла, що дуже хвилювалася за сім'ю Бєднякова, як і за всіх маріупольців. Вона молилася, щоб люди вибралися з міста живими, але мама ведучого померла там під вибухами. Про це Леся Нікітюк дізналася з допису колеги в інстаграмі й кілька годин підбирала правильні слова підтримки.

Я знала, що його мама в непростому стані… Було важко навіть написати. Тому що важко підбирати слова. Буквально через кілька годин я все ж знайшла правильні слова, наскільки це можливо,
– зізналася Леся Нікітюк.

Вона додала, що на її повідомлення Бєдняков навіть відписав.

Андрій Бєдняков з мамою, яка померла в Маріуполі: фото

Не пропустіть "Покарав тебе Бог, Андрійку": Бєдняков показав цинічну реакцію росіян на смерть мами в Маріуполі