Нещодавно видання The Times оприлюднило скандальну заяву про те, що Меган Маркл цькувала та принижувала працівників палацу та своїх помічників. Букінгемський палац відреагував на звинувачення та оголосив початок розслідування цієї справи.

Важливо Меган Маркл отримала хорошу компенсацію після суду з таблоїдами

Букінгемський палац почне розслідування

Представники королівського палацу наголосили, що не потерплять знущань чи утисків на робочому місці. Вони додали, що королівська родина кілька років дотримується політики поваги та гідного ставлення до співробітників.

Ми дуже стурбовані звинуваченнями колишніх співробітників герцога і герцогині Сассекських, викладених в The Times. Наша команда буде розбиратися в обставинах, описаних в статті. Персонал, включаючи тих співробітників, хто вже тут не працює, буде запрошений для участі,
– повідомив Букінгемський палац.

Меган Маркл звинуватили в булінгу: що про це відомо

  • Помічник герцогів Джейсон Кнауф подав скаргу на Меган Маркл у 2018 році. За його словами, представники палацу, особливо молоді дівчата, перебували під тиском акторки.
  • Відомо, що ще до весілля з принцом Гаррі Меган Маркл конфліктувала зі своїми помічниками.
  • Представник Меган відповів на звинувачення. Він заявив, що інформація, оприлюднена в медіа, є наклепницькою й такою, що вводить в оману.
  • Меган Маркл засмучена через напад дезінформації, адже вона сама часто допомагала людям, які стикалися з булінгом.