2 березня у виданні The Times вийшла стаття, де дружину принца Гаррі звинуватили в цькуванні працівників палацу. У матеріалі йдеться, що Меган Маркл вигнала двох особистих помічників, а також знущалась над іншими працівниками палацу.

Варто знати За тиждень до інтерв'ю: інтригуючий тизер розмови Меган Маркл та принца Гаррі з Опрою Вінфрі

Звинувачення проти Меган Маркл

Видання зазначає, що на Меган Маркл подав скаргу Джейсон Кнауф у 2018 році. Він відповідав за питання комунікацій із герцогами Сассекськими.

Ймовірно, він зробив це в спробі змусити Букінгемський палац захистити співробітників, які, як він стверджував, перебували під тиском герцогині,
– пише The Times.

За словами джерел, Меган Маркл піддавала булінгу персонал, особливо молодих дівчат, Букінгемського палацу та Клеренс-гаузу. Герцогиня могла доводити жінок до сліз, а один з працівників заявив, що не міг припинити тремтіти. "Це було більше схоже на емоційну жорстокість і маніпуляцію", – інформує видання.

Меган Маркл відповіла на звинувачення

Із заявою виступив представник акторки. Він спростував усі звинувачення проти Меган Маркл.

Давайте назвемо це як є: це прорахована наклепницька кампанія, заснована на згубній дезінформації, що вводить в оману. Ми розчаровані тим, що це наклепницьке зображення герцогині Сассекської отримало довіру з боку засобів масової інформації,
– повідомив представник Меган.

Він додав, що Меган Маркл засмучена через такі напади на себе, тим паче, коли вона сама часто піддавалась цькуванню й підтримувала людей. Також представник герцогині наголосив, що звинувачення спрямовані на те, щоб підірвати репутацію Меган і Гаррі перед її відвертим інтерв'ю з Опрою Вінфрі.

Меган Маркл мала конфлікт з помічниками до весілля з принцом Гаррі

  • Ще раніше західні ЗМІ описували Меган Маркл як таку, що не доброзичливо ставиться до помічників та працівників палацу.
  • Зокрема, у книзі "У пошуках свободи: Гаррі, Меган і створення сучасної королівської сім'ї" писали про те, що Меган конфліктувала з представниками палацу в 2016 році.
  • Тоді акторка носила кольє з ініціалами, які символізували імена її та принца Гаррі. Помічники від імені королеви попросили не носити таких прикрас, які можуть викликати увагу журналістів.
  • Це обурило Меган Маркл, вона була емоційною та незадоволеною через вказівки.