Відомо, що менеджер співпрацював з Брітні Спірс 25 років. Але останні 2,5 роки Ларрі не спілкувався з артисткою (відтоді, коли вона оголосила, що бере перерву у виступах), тому коли почув, що його підопічна йде зі сцени, він вирішив звільнитись.

Важливо знати Рух #FreeBritneySpears: що не так з опікунством над співачкою

Брітні Спірс йде зі сцени

Свого офіційного листа він залишив батькові співачки Джеймі Спірсу і Джоді Монтгомері, яка тимчасово виконує обов'язки її опікуна.

"Я дізнався, що Брітні оголосила про свій намір офіційно піти у відставку. Як її менеджер, я вважаю, що в кращих інтересах Брітні піти з її команди, оскільки мої професійні послуги більше не потрібні", – йдеться в повідомленні Рудольфа.

Як ви знаєте, я ніколи не мав відношення до опіки над нею, тому я не знаю багатьох деталей. Спочатку я був найнятий на прохання Брітні, щоб допомагати їй в її кар'єрі. І як менеджер я вважаю, що в інтересах Брітні мені краще буде піти з її команди, оскільки в моїх професійних послугах більше немає потреби. Будь ласка, прийміть цей лист як офіційну відставку,
– заявив чоловік.

Ларрі Рудольф додав, що готовий на подальшу співпрацю з жінкою, якщо вона сама цього захоче. Але оглядаючись на 25 років, які він був поряд з нею, Ларрі заявив, що пишається результатом роботи з виконавицею. Він бажає їй всього найкращого.

Чому Брітні завершує кар'єру

  • Ймовірно, причиною є розголос скандалу щодо опікунства батька Брітні Спірс – Джеймса Спірса. 23 червня артистка вперше за 13 років його опікунства виступила у суді та заявила, що не мала доступу до вільного ведення концертної діяльності, а свої виступи вона давала під тиском команди батька. Раніше вона вже заявляла, що не повернеться на сцену, поки батько залишатиметься її опікуном.
  • Можливо, її чергова заява про відхід зі сцени все ж буде правдивою і вона зможе хоча б частково бути незалежною у своїх діях. Втім, суд не зняв опікунства з батька, попри заяви зірки про заборону одружуватись, народжувати дітей та вільно розпоряджатись фінансами.
  • Зазначимо, що перед оголошенням вироку суду щодо опікунства Брітні Спірс зверталась до служби порятунку. Вона заявляла, що є жертвою жорстокого поводження опікунів.