Відома співачка Брітні Спірс стала мамою двох дітей у шлюбі з танцівником Кевіном Федерлайном. 2005 року на світ з'явився первісток Шон, а через рік – другий син Джейден. Та через опікунство батька зірка дуже рідко бачиться зі своїми дітьми.

Дивіться також Джамала показала струнку фігуру в обтислій сукні: яскравий вечірній образ

Архівне фото Брітні Спірс з синами

Днями виконавиця на своїй сторінці опублікувала світлину з домашнього архіву. Вона показала, як відпочивала з маленькими Шоном і Джейденом у басейні.

Я стала мамою дуже рано. У всіх басейнах, в яких ми були, всі діти оточували мене, тому що я приносила найбільше іграшок. Я справжня матуся!
– написала зірка під фото.

Брітні Спірс надзвичайно рідко ділиться кадрами з синами. Нещодавно вона оприлюднила чарівне фото зі старшим сином Шоном, але з невідомих причин згодом його видалила. Останню світлину з двома дітьми знаменитість публікувала у березні цього року.

Чи може Брітні Спірс стати мамою втретє

  • Зазначимо, що бойфренд співачки Сем Асгарі зізнавався, що готовий стати батьком. Він хоче виховувати дітей у молодому віці.
  • Однак питання материнства Брітні Спірс дуже неоднозначне. ЗМІ вважають, що через опікунство батько заборонив їй одружуватися та вагітніти без дозволу.