Прем'єра нового кліпу Bring Me the Horizon відбулась у четвер, 16 вересня. Попри те, що режисером виступив фронтмен колективу Олівер Сайкс, локацією для зйомки став один із нічних клубів Києва.

Читайте також Кліп українки Тані Муіньо переміг на MTV Video Music Awards 2021: відео

За сюжетом, столичний заклад став секретним місцем для вечірки вампірів, куди навідуються мисливці на вампірів. У відео видно, що герої заходять у двері, над якими засвітився напис українською – "бордель".

Дорогою до танцполу мисливці на вампірів спілкуються українською мовою. Фани Bring Me the Horizon з усього світу можуть почути такі фрази:

  • "Що ми знову тут робимо?";
  • "Бізнес";
  • "Це приватна вечірка";
  • "Він мене чекає";
  • "С*чий потрох".

Bring Me the Horizon – DiE4u: дивіться відео онлайн

У відео на пісню DiE4u знялась українська модель Аліна Знахаренко. У своєму профілі в інстаграмі дівчина зізналась, що Bring Me the Horizon – її кумири, тому вона безмежно щаслива попрацювати з ними. Як з'ясувалось, манекенницю спочатку відібрали на кастинг, а лише тоді вона дізналась, що це за британський гурт.

У мене перевернулося все! Затремтіли коліна і спітніли долоні. "Сам Олі, якого я слухаю з 15 років буде робити мені проби? Дивитиметься на мене? Хоч би не зганьбитися", – подумала я,
– пригадує Аліна Знахаренко.

Українська модель Аліна Знахаренко та фронтмен Bring Me the Horizon / Фото з інстаграму манекенниці

Bring Me the Horizon – Mantra: дивіться відео онлайн