Незважаючи на публічність своєї рідної сестри Кейт Міддлтон, 34-річний чоловік веде закритий спосіб життя. Весілля пари пройшло у Франції 13 вересня, а туди запросили лише найближчих друзів та родичів. Понад 2 місяці Джеймс не з'являвся в мережі, влаштувавши собі "детокс" від соціальних мереж.

Читайте також Кейт Міддлтон і принц Вільям показали почуття на світському заході: романтичні фото

І ми повернулися. Я був занурений в обійми та насолоджувався першими місяцями перебування з моєю новою дружиною. Я зрозумів, що випадково пройшов соціальну детоксикацію, що, я вважаю, непогано… Але ми повернулися – сподіваюся, ви не проти,
– зазначив Міддлтон.

Чоловік рекомендує усім своїм прихильникам час від часу вимикати соціальні мережі і телефони, та насолоджуватись справжнім життям.


Джеймс Міддлтон повернувся в інстаграм після весілля / Фото з інстаграму чоловіка

Що відомо про особисте життя Джеймса Міддлтона

  • Весілля Джеймса та Еліз відбулося у французькій провінції Прованс, де живе батько Еліз — Жан-Габріель Тевене.
  • На весіллі були близько 50 гостей, у тому числі й батьки нареченого Керол і Майкл Міддлтони, його сестра Піппа з чоловіком Джеймсом Меттьюсом і двома їхніми дітьми — Артуром і Грейс, а також старша сестра Джеймса Кейт з чоловіком Вільямом та дітьми – Джорджем, Шарлоттою і Луї.
  • Джеймс та Еліз познайомилися у 2018 році в одному з британських клубів – South Kensington.
  • Вони зустрічалися менше ніж рік і Джеймс вирішив освідчитися коханій. Чоловік оголосив про заручини у своєму інстаграмі, опублікувавши фото з майбутньою дружиною. Він подарував обраниці розкішну каблучку з синім каменем.
  • Відомо, що Еліз Тевер родом з Франції. Вона працює фінансовим аналітиком і підтримує коханого у прагненні уникати уваги журналістів.
  • Перед пандемією коронавірусу Джеймс розповідав, що мав досвід клінічної депресії, а пережити її йому допомогли собаки.