Буше майже не публікує збори серед підписників. Але попри це блогер вважає, що робить достатньо для перемоги України у війні.

Цікаво Українці "проголосували" за Лебіговича: на ЗСУ зібрали рекордну суму грошей

Чому Шелудяк не поширює збори на ЗСУ

Блогер запевняє, що статистика тут ні до чого, адже він може тижнями не з'являтися в мережі.

Поясню, чому я цього не роблю. Я публікував збори перевірених людей, яких я знаю. Крім того, багато зборів знайомих ми з командою закривали власними силами. Ми про це не афішували, тому я не писав в інстаграмі,
– пояснив Богдан.

Він додав, робить це перед собою, тому ніде не говорить про свої донати.

Як Буше допомагає ЗСУ

Нещодавно він разом з командою передав 400 тисяч гривень зі свого бізнесу в батальйон "Добробат" на відбудову дитячого будинку в Бучі.

Ще раніше вони відкрили на Контрактовій площі благодійну криптоферму, де всі бажаючі могли задонатити в цей батальйон.

Спочатку ми збирали гроші на ЗСУ, а потім до нас звернувся "Добробат". Ми зібрали донатами лише 100 тисяч гривень. Тому ми з командою вирішили виділити гроші, щоб закрити цей збір,
– відповів Шелудяк.

Дивіться повне інтерв'ю з Богданом Шелудяком: відео

Блогери не поширюють збори на ЗСУ

  • Нещодавно за це критикували Юлію Вербу. Стендап-комік Антон Тимошенко висловився про блогерку, яка в соцмережі активно показує своє життя, але не поширює збори та не розповідає про війну.
  • Верба відповіла коміку та заявила, що робить донати тихенько та не хвалиться тим, як допомагає війську. Вона вважає, що показувати це світу не потрібно.
  • Водночас Антон Тимошенко у відповідь записав звернення до всіх інстаграм-блогерів. Він пояснив, чому зараз потрібно "мірятися донатами" і показувати їх своїй аудиторії. На його думку, це важливо робити, щоб аудиторія брала приклад.