Про виклик медичної допомоги та госпіталізацію повідомив в мережі друг Заліска – Лесик. Він опублікував фото та відео, де блогеру надають першу допомогу, поки той лежить на дивані.

До слова Він не витримав тиску, – скандальний Заліско відреагував на смерть директора Будинку вчених

"Сашу госпіталізували… Прошу вас, припиніть. Молю!!! С*кааа", – емоційно підписав допис блогер Лесик.

Відео з карети швидкої допомоги дивіться праворуч:

У відеоролику можна побачити, як автомобіль швидко їде дорогою до лікарні. Лесик в інстаграм-сторіз написав, що причиною виклику медиків стала втрата свідомості Заліска.

Саша 2 рази втрати свідомість, тиск скаче від 160 до 190. Розлад, нервовий зрив,
– написав блогер.


Лесик прокоментував стан здоров'я Заліска / Фото з інстаграм-сторіз

​Важливо Організатори "голодної туси" вперше за тиждень відреагували на скандал з Заліском

Реакція друзів

На госпіталізацію свого друга вже відреагували його колеги – Олександр Куровський та Олександра Пустовіт. Вони благають людей перестати писати їм погані повідомлення.


Олександр Куровський про госпіталізацію друга / Фото з інстаграм-сторіз


Реакція Олександри Пустовіт / Фото з інстаграм-сторіз


Реакція Тетяни Самбурської / Фото з інстаграм-сторіз

Що передувало ушпиталенню

Зазначимо, що за кілька годин до госпіталізації 29-річний Олександр Заліско опублікував відео, де коментує смерть директора Будинку – Романа Славітича. Блогер співчував родині покійного та зізнався, що усвідомлює свої помилки. Також він попросив "думати про людей, а також про тих, хто опосередковано став учасниками подій і тих, хто читає новини про це".

Через кілька хвилин він опублікував інше відео, де плаче та емоційно просить людей перестати писати йому жорстокі коментарі і звинувачувати його у смерті чоловіка.

Його друзі-блогери також опублікували реакції на смерть очільника Будинку вчених, звинувативши у цьому людей, які "роздули скандал" та журналістів. Деякі з блогерів через певний час видалили свої публікації та опублікували інші, де були лише слова співчуття.

Відомо, що 75-річний Роман Славітич помер після зустрічі із замісником мера Львова у міській раді. Там чоловіку стало погано і після години реанімаційних заходів медики констатували його смерть.

До слова Не пережив "голодну тусу": колега розповів про самопочуття Роман Славітича після скандалу

Про зустріч з Андрієм Москаленком попросив напередодні сам пан Роман у зв'язку з подіями, які стались у День пам'яті жертв Голодомору: у Будинку вчених у той день гучно відзначив свій день народження Заліско.