Цікаво, що Blackpink обігнали навіть відомого американського співака Джастіна Бібера. Раніше книга рекордів Гіннеса назвала найпопулярнішого артиста на планеті.

До теми 12 пісень незламної України: оголосили переможців премії YUNA-2023

Найпопулярнішим в YouTube став колектив Blackpink, який бере свій початок у 2016 році. Зараз у артистів майже 69 мільйонів підписників у YouTube, а їхні відео мають десятки мільйонів переглядів.

Зазначимо, що у Blackpink чотири музиканти – Джису, Дженні, Розе та Ліса. Для артистів це не перший рекорд у книзі рекордів Гіннеса – від колективу їх аж 21, зокрема – найпопулярніший жіночий гурт у Spotify, а також найпрослуховуваніші альбоми у США та Британії.

Зазначимо, що Джастін Бібер також один з найпопулярніших співаків. Його рекорд за переглядами в YouTube становив трохи більш як 10 мільярдів. А у 2016 році музикант мав 20 мільйонів підписників на платформі.

Нагадаємо, що у 2022 році Blackpink стали найкращими артистами за версією Time. Найбільш прослухованим хітом колективу стала пісня Pink Venom. Нею захоплювались не тільки фани, але й світові зірки.

Що відомо про Blackpink

  • Південнокорейський жіночий гурт створює пісні у стилі К-рор та хіп-хоп. Його заснували у 2016 році компанія YG Entertainment. У створенні композицій виконавиці використовують як корейську, так і англійську мови.
  • Того самого року колектив дебютував з альбомом Square One, після чого став найкращою корейською групою за версією видання Billboard. Знаковим хітом для колективу став трек Ddu-Du Ddu-Du.
  • У наступних роках Blackpink запрошували на нагородження музичними преміями, вони виступали та записували спільні пісні разом з американськими знаменитостями.