Музичне видання Billboard вперше в історії вирішило організувати захід Latin Women in Music, присвячений латиноамериканкам у музиці. Масштабний гала-концерт відбудеться 7 травня.

Дивіться також Після хейту та скандалу: блогер Волошин і ХАС випустили спільний трек "Сонце"

Шакіра стала "Жінкою року"

На цьому заході нагородять "Жінку року" – нею стала колумбійська співачка Шакіра.

У Billboard Шакіру називають однією з головних латиноамериканських співачок. За словами організаторів, саме вона започаткувала розвиток цієї музики.

Шакіра – втілення Woman in Music. Завдяки їй латинські жінки у всьому світі отримали можливість писати та виконувати глибоко особисту музику. Вона створила свій власний рух і залишається актуальною як ніколи в наш час з витонченістю, глибокою віддачею і величезним талантом. Вона є визначенням Woman in Music,
– сказала контент-менеджерка Billboard Latin Español.

Шакіра – Bzrp Music Sessions, Vol. 53: дивіться відео онлайн

Музичні здобутки Шакіри

  • Шакіра почала займатись музикою з підліткового віку. У неї за спиною – понад десяток альбомів та 10 статуеток Греммі.
  • Пісня, яку Шакіра випустила в дуеті з діджеєм, побила 14 світових рекордів Гіннеса. Трек "Bzrp Music Sessions, Vol. 53" дебютував на 9 позиції в чарті Billboard Hot 100. Це перший випадок, коли жінка потрапила в топ-10 чарту з іспаномовним треком.
  • Шакіра також продала понад 95 мільйонів платівок по всьому світу. Вона є однією з найбільш продаваних музичних виконавиць усіх часів і найбільш продаваною латиноамериканською виконавицею всіх часів.