За словами артистів, цей трек – як внутрішня сповідь про почуття прив'язаності двох закоханих. Вони тривалий час працювали над хітом.

Цікаво Повертаються в Україну: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ скасували тур через стан здоров'я Сергія Танчинця

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ і TAYANNA випустили спільний трек

Сергій Танчинець розповів, що дуетну пісню запропонувала саме Таяна ще у 2021 році. Однак, її довелося відкласти через постійні концерти зірок.

Ця пісня народилась два роки тому, у 2021 році. Таяна зателефонувала мені і сказала, що є чудова пісня й вона дуже гарно розкриється у дуеті. Ми довго працювали над нею, зробили саунд разом з Артуром Данієляном та записали "демку", а потім трохи відклали її, адже в обох були насичені концертні графіки,
– розповіла знаменитість.

Тетяна Решетняк (справжнє ім'я співачки) розповіла, що від моменту задуму пісні до запису вокалу минуло понад 2 роки. Вона зізналась, що плакала під час написання композиції.

Я плакала, коли написала ці рядки. Як і багато інших пісень, ця пісня мені, в якийсь момент, "прийшла". Просто підійшла до фортепіано, будучи у стосунках, де людина грала роль, а не була собою, і всі почуття вилились у цю пісню. Це саме той випадок, коли одночасно народжуються і слова, і музика,
– зазначила вона.

Особливість пісні "А ти..." у тому, що вона не ділиться на куплети та приспів. Запис треку вдалося реалізувати за один дубль. А от режисером кліпу став Влад Разіховський, який створив вже 10-ту роботу разом з гуртом.

Сергій Танчинець і TAYANNA
Сергій Танчинець і TAYANNA / Фото менеджменту артистів

Знімання відеороботи мало відбутися за кордоном, однак через проблеми зі здоров'ям у Сергія Танчинця, артисти були вимушені відмовитися від цієї ідеї.

Мені захотілось зняти цей кліп у дуже красивих місцях Ісландії. Купили квитки, забронювали готель. Але, на жаль, здоров'я підвело. Не закінчивши європейський тур, я повернувся на лікування в Україну. Ми переносили багато разів, але йде другий рік, коли ця пісня лежить на полиці "невидане", а ми не могли вже чекати. І тому, вирішили зняти кліп у Києві,
– розповів Танчинець.

Що відомо про самопочуття Сергія Танчинця

  • Ще у липні артист повідомляв, що має проблеми зі здоров'ям, а саме – зі спиною. Тоді Танчинець потрапив під крапельницю. Тому концерти БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі та Олександрії довелося перенести на серпень.
  • Нещодавно український гурт провів концерт у Данії. Там співак відчув, що проблеми зі здоров'ям повернулися. Тому частину виступу Сергій провів на стільці, бо не міг стояти. Через це гурт незаплановано закінчив світовий тур. Концерти у Болгарії та Іспанії довелося перенести на наступний рік.
  • У листопаді БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили кліп на одну із найпопулярніших пісень гурту "Хто я". У відеороботі можна побачити, як змінилися українці протягом майже двох років повномасштабної війни Росії проти України.