Те, що ведучий телепрограми "Вижити за будь-яку ціну" Бер Гріллз в Україні, розлетілося соцмережами ще 30 листопада, коли його заскочили на одній з АЗС. Українці ламали голови, чому насправді мандрівник ризикнув з'явитися в Києві. Як з'ясувалося, його мета – не просто підтримати, а й розповісти світу про Зеленського та Київ, який не скориться.

Важливо Бер Гріллз, що вчить виживати, прогулявся з Зеленським по Києву й погрівся у Пункті незламності

Зеленський знявся у шоу Бера Гріллза

Спецвипуск з Зеленським анонсував сам Бер Гріллз. Він зізнався, що хотів запитати президента, як він зі всім справляється, а натомість дізнався і побачив багато цікавого. Зокрема один зі столичних Пунктів незламності, де є тепло, вода, електрика, мобільний зв'язок, гарячий чай і навіть солодощі.

Дякую, Володимире Зеленський, за вашу гостинність у такий скрутний час. Залишайся сильним… Завдяки цій спеціальній програмі світ побачить президента Зеленського з того боку, який ніколи раніше не показували,
– написав Бер Гріллз у своїх профілях.

Так, завдяки іменитому мандрівнику з Великої Британії світ побачить, що через регулярні російські обстріли критичної інфраструктури, мільйонам людей у центрі Європи доводиться буквально виживати.

Зеленський з Бером Гріллзом у Києві / Фото Офіс Президента України

У мережі на анонс і фото Бера Гріллза з Зеленським реагують так:

  • "Герой";
  • "Це дивовижно";
  • "Не можу дочекатися, коли побачу це";
  • "Дві абсолютні легенди нашого покоління".

Нагадаємо, раніше український воєнкор Ілля Пономаренко жартував, що "Бер Гріллз приїхав до України, щоб затестити себе Житомирі". У мережі гумор оцінили й цікавилися, "чому хоче навчиться в українців найвідоміший виживальник світу".