Автора програми Man vs. Wild ("Вижити будь-якою ціною") помітили на одній із АЗС, де він спілкувався з військовим у формі. Коли ж він побачив приховану зйомку, то помахав рукою та усміхнувся. Згодом в мережі з'явилось фото працівника станції з відомим мандрівником.

Цікаво Джолі, Пенн, Стіллер, Шрайбер, Честейн: які голлівудські зірки відвідали Україну під час війни


Бер Гріллз в Україні / Фото з соцмереж

Український військовий кореспондент Ілля Пономаренко вже пожартував у мережі, що "Беар Грілс приїхав до України, щоб випробувати свої сили в Житомирі".

У твітері люди починають жартувати, що британець приїхав в Україну, аби українці навчили його виживанню у сучасних умовах:

  • "Бер Гріллз приїхав в Україну, цікаво чому хоче навчиться в українців найвідоміший виживальник світу";
  • "В Україну приїхав Бер Гріллз. Все. Тепер виживемо точно!";
  • "Бер Гріллз просидів 3 доби без світла та зв’язку в Житомирі й зробив гучну заяву: "Я хз, пацани, як ці українці виживають".

Проте мета візиту Бера наразі невідома. Припускають, що Гріллз хоче задокументувати життя українців у реаліях війни.

Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну чоловік висловив підтримку українському народу та засудив російську агресію. Бер Гріллз за свою блискучу кар'єру також встиг побути професійним військовим – він служив у спецназі 21 полку SAS, двічі був на службі у Північній Африці. Також він є почесним полковником Королівської морської піхоти у Британії.


Юний Бер Гріллз в армії / Фото з соцмереж