Про ймовірний синдром Джеймс Спірс заявив у документах, які повинні довести, що Брітні потребує його опіки. Їх обіцяють оприлюднити у документальному фільмі The Battle for Britney: Fans, Cash And A Conservatorship, який вийде на BBC 5 травня.

Читайте також Батько Брітні Спірс заявив, що мати співачки використовує її у своїх цілях

The Battle for Britney: Fans, Cash And A Conservatorship: трейлер фільму

Автором стрічки став журналіст Мобін Ажар. Він розповів, що документи про розвиток хвороби Брітні Спірс з'явилися на деяких сайтах.

У полі, де потрібно вказати причину (опікунства Джеймса Спірса, – Showbiz 24), написано: "Це пов'язано з лікуванням деменції",
– розповів він.

Що таке деменція?

Це порушення когнітивних функцій, яке провокує деградацію пам’яті, мислення, здатності спілкуватись та виконувати повсякденні завдання.

Фанати не вірять у хворобу зірки

Але журналіст переконаний, що заяви Джеймса Спірса щодо слабоумста у його доньки звучать дивно. Оскільки про діагноз зірки раніше ніхто не говорив, а на нього страждають лише 5% людей у США, які хворіють у категорії до 65 років.

У хворобу Брітні Спірс також не вірять фанати зірки, які продовжують влаштовувати акції у підтримку співачки. Прихильники переконані, що жодна хвора людина на деменцію не поїде у світове турне та не вивчить 27 різних танцювальних номерів зі складною хореографією.

Що відомо опікунство батька Брітні Спірс

  • Джеймс Спірс із 2008 року є опікуном зірки. Він має доступ до її фінансів, концертної діяльності та інших аспектів життя.
  • У серпні 2020 року Брітні Спірс подала документи до суду, де йшлось про те, що вона виступає категорично проти того, аби батько Джеймс знову став її опікуном.
  • Вона вимагала передати право розпоряджатися своїм майном Джоді Монтгомері, яка була її опікункою у 2019 році, коли стався конфлікт Джеймса з одним з внуків.
  • Але суд відхилив це прохання і дозволив батьку далі бути її опікуном.
  • Зараз зірка вимагає, аби усі повноваження опікунства були передані помічниці батька – Джоді Монтгомері, яка наглядала за Брітні з 2019 року.