Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Басту "зачепили за живе" слова українського артиста Хливнюка, творчість з яким він пов’язав декілька років тому. В артистів є спільний кліп на пісню "Здесь даже солнца не видно".

Читайте також: "Тепер Крим твій дім?": лідер "Бумбокс" звернувся до Басти з різким листом

Дивіться спільний хіт "Бумбокс" і Басти онлайн:

Російський співак почав лист українською мовою, проте з великими помилками, наголошуючи на своєму українському корінні. Він також вказав Андрію на те, що у його творчості "застій", тому його "продюсер штовхнув Андрія на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар".

"Я відповім тобі один раз. Ймовірно, твій продюсер Андрій Сагамонов штовхнув тебе на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар. У творчості тиша, тебе забувають як публічну особу і як музиканта. І в голові твого продюсера, справжнього патріота України вірменського походження, виникає грандіозний план піару, відродження "Бумбокса" з небуття за рахунок моїх скромних творчих успіхів", – різко почав артист.


Баста і Андрій Хливнюк декілька років тому

Вакуленко знову згадав про своє українське коріння і наголосив, що він продовжить їздити в Україну через розписаний графік. Виконавець зазначив, що він з Хливнюком не мають бути рупорами пропаганди, а політика – це не їхня робота.

А самому Хливнюку він порадив взяти приклад з "гідної людини і справжнього музиканта Святослава Вакарчука, який своєю творчістю і своїми досягненнями доводить, як він любить і прославляє свою Батьківщину".

Я приїжджав і приїжджатиму в Україну і без концертів. Я люблю свою Батьківщину так само як ти любиш свою. Андрію, раз ти пам'ятаєш слова моїх пісень і не забув про те, що ми друзі – давай зберігати нашу дружбу, а не зраджувати її. Справжня дружба дорожча за славу, піар і гроші. Тисну руку. Як і раніше щиро твій друг, Василь Вакуленко. (Зверни увагу на закінчення мого прізвища),
– підсумував свій лист-відповідь Баста.

Нагадаємо, що Баста неодноразово відвідував анексований Крим, про що повідомляє сайт "Миротворець". Однак це не завадило йому успішно відіграти концерт 17 червня у Києві у клубі Stereo Plaza. Тоді в СБУ це пояснили тим, що Баста не був внесений до списку осіб, яким було заборонено в'їзд в нашу країну. Наступний концерт Басти в Києві запланований на 1 грудня 2017 року.

А вже 9 вересня Служба безпеки України заборонила в’їзд у країну відомому російському реперу Василю Вакуленку (Баста). Заборона діятиме три роки.