Про це повідомляє "Апостроф" із посиланням на отриману від СБУ відповідь на запит журналістів.

"Відповідно до ст.13 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" Службою безпеки України в інтересах забезпечення безпеки держави прийнято рішення про заборону в'їзду в Україну зазначеному Вами в запиті громадянину РФ строком на три роки", – мовиться в документі.

Зазначимо, що Баста неодноразово відвідував анексований Крим, про що повідомляє сайт "Миротворець". Однак це не завадило йому 17 червня успішно відіграти концерт у Києві в клубі Stereo Plaza. Тоді в СБУ це пояснили тим, що Баста не був внесений до списку осіб, яким було заборонено в'їзд в нашу країну.

СБУ заборонила в'їзд в Україну реперові Басті
СБУ заборонила в'їзд в Україну реперові Басті

Довідка: іноземні артисти, приїжджаючи з гастролями до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску, порушують українське законодавство. Деякі з артистів, які виступили на анексованій території або висловилися на підтримку російської анексії Криму, втратили можливість виступати на материковій Україні.

В українському МЗС 25 липня 2016 року опублікували звернення, в якому застерегли іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.