Ще до Революції Гідності та анексуванням Криму Росією та вторгненням на схід України, співаки активно співпрацювали разом. В артистів є спільний кліп на пісню "Здесь даже солнца не видно".

Читайте також: Лідер "Бумбокс" розповів про нещодавній проукраїнський концерт у Криму, який так і не відбувся

Дивіться спільний хіт "Бумбокс" і Басти онлайн:

Відкритий лист співак опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Спогадами про спільну роботу Андрій і розпочав лист.

"Відкритий лист Василю Вакуленку (Басті). Привіт тобі, талановитий колега, давненько не бачилися. Ось натрапив у Мережі на інформацію про можливу заборону на твій в'їзд в Україну терміном на три роки. На правах старого знайомого, вирішив поставити тобі декілька запитань", – звернувся співак.

Хливнюк розповів, що ніколи не бажав конфліктів у музичній співпраці, він згадує з радістю гастролі по Європі та США. Андрій згадав, як ці регіони та країни тепер називають у Росії і як під час чергового турне Німеччиною від дізнався про Революцію 2013-2014 року в Україні, де одразу ж приїхав на Майдан у Київ.

Читайте також: Росія живе в паралельному світі, – лідер "Бумбокс" Хливнюк

"Коли дивився на 100% брехливу подачу відбувається в російських ЗМІ, думав, що музика поза політикою і ми з тобою тому яскравий приклад. А потім розпочалося вторгнення в Крим і війна на Донбасі. Припускаю, що така людина як ти, стане заперечувати агресивний характер цих подій тільки з побоювання за себе, сім'ю та бізнес. Це теж зрозуміло, у нас таких своїх завались, але на худий кінець можна і відмовчатися, зберегти обличчя, так би мовити", – докірливо продовжив Хливнюк.

Співак також згадав про вбивство військового в Криму, про засуджених однолітків співаків за гратами в Росії, про кримських татарів та ставлення до них в Криму, про жертв АТО з двох сторін конфлікту.

Так скажи ж, будь ласка, як так вийшло, що Ти, яка чудово розуміє ситуацію, людина, вирішив їздити до мене додому, в Крим, без мого дозволу? Невже це не очевидно? Хіба я коли-небудь поводився в твоєму домі, в Росії, не як гість? Або тепер Крим твій дім?
– запитав в Басти Хливнюк.

В підсумку фронтмен українського гурту згадав слова з їхньої спільної композиції та попросив написати йому власну відповідь на лист. Проте Баста поки не відповів Андрію публічно.

Нагадаємо, що Баста неодноразово відвідував анексований Крим, про що повідомляє сайт "Миротворець". Однак це не завадило йому 17 червня успішно відіграти концерт у Києві в клубі Stereo Plaza. Тоді в СБУ це пояснили тим, що Баста не був внесений до списку осіб, яким було заборонено в'їзд в нашу країну.
Проте 9 вересня Служба безпеки України заборонила в’їзд у країну відомому російському реперу Василю Вакуленку (Баста). Заборона діятиме три роки.