Про це свідчить афіша на сайті з продажу квитків Karabas.com. Концерт Басти в Києві запланований на 1 грудня 2017 року в клубі Stereo Plaza.


Концерт Басти в Києві 1 грудня

Баста неодноразово відвідував анексований Крим, про що повідомив сайт "Миротворець". Однак це не завадило йому успішно відіграти концерт 17 червня у Києві у тому ж такі клубі – Stereo Plaza. В СБУ це пояснили тим, що Баста не був внесений до списку осіб, яким було заборонено в'їзд в нашу країну.

Читайте також: Кремлівські пропагандисти осоромилися із підрахунками концертів "Океану Ельзи" в Росії


Гастролі Басти в окупованому Криму

Щоправда виступити в Одесі реперу таки не дали. Запланований концерт на 18 червня скасували. Офіційну причину скасування концерту так і не назвали.

Нагадаємо, напередодні російському співакові Найку Борзову на три роки заборонили в'їзд в Україну, де він мав співати на київському фестивалі Atlas Weekend 2 липня.

На Atlas Weekend не пустили також і соліста гурту "Дельфін" Андрія Лисікова через концерти в окупованому Криму.

Російський гурт Anacondaz виступив на фестивалі Atlas Weekend в Києві в неділю, 2 липня. Ймовірно, це останній концерт музикантів в Україні на найближчі три роки. Адже після виступу стало відомо, що заборонили в'їзд в Україну на три роки через гастролі в окупованому Криму.

Довідка: іноземні артисти, приїжджаючи з гастролями до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску, порушують українське законодавство. Деякі з артистів, які виступили на анексованій території або висловилися на підтримку російської анексії Криму, втратили можливість виступати на материковій Україні.

В українському МЗС 25 липня 2016 року опублікували звернення, в якому застерегли іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.