Виступ Макса Барських має пройти у перший день фестиваль, тобто 26 серпня. У списку виконавців, які також повинні заспівати на сцені у Молдові, є й російський співак Валерій Меладзе. Артист жодного разу чітко не проговорив свою позицію про війну в Україні, яку розпочала Росія й надалі продовжує жити та працювати в країні-агресорці.

Вас може зацікавити Я пишаюсь тобою, – Лобода цинічно виправдалася за приниження дівчини в Харкові

Макс Барських про виступ з Меладзе

Артист розповів, що він близько місяця тому повідомив організаторів заходу про те, що не виступатиме з російським співаком. Зі свого боку керівництво заходу запевнило українського виконавця, що виступ Валерія Меладзе скасували.

1 червня представник моєї команди повідомив організаторам фестивалю про мій намір скасувати виступ через участь у лайнапі Валерія Меладзе, який не визначився в позиції щодо України. Нас запевнили, що виступ Валерія Меладзе не відбудеться,
– зазначив виконавець.

Артист також додав: "Упродовж найближчого часу організатори фестивалю оголосять ім'я нового артиста, після чого я зможу остаточно підтвердити свою участь у заході".

До слова, раніше Валерій Меладзе втрапив у скандал через те, що на новорічному корпоративі в Дубаї сказав "Гером слава!" на звернення гостя — "Слава Україні". Відомо, що за цей вигук артисту погрожували позбавленням усіх звань та визнанням "іноагентом" у Росії.