Зібрані кошти з виступів за кордоном йдуть на підтримку українських військових. Зокрема, артисту вже вдалося закупити автівки.

Не пропустіть Відпишіться від мене нах*р, – Юля Верба відповіла на "тупий" хейт щодо купівлі авто

Артем Пивоваров завершив гастролювати Європою

В межах цього туру співак провів концерти у Франції, Швейцарії, Португалії, Іспанії, Польщі, Угорщині тощо. За частину грошей з цього турне придбали 5 автівок для ЗСУ.

Відомо, що команда артиста самотужки займається перегоном цих автівок з-за кордону в Україну.

До слова, незабаром артист продовжить зустрічатись з прихильниками. Він виступить в різних містах України. До того ж дасть концерти в США. Графік виступів дізнавайтеся на сайті.

Як Артем Пивоваров дивував публіку за кордоном

  • Днями артист провів концерт у польському місті Катовіце. Артисту вдалося запалити публіку виконанням своїх треків. Окрім цього, він вразив глядачів шаленим трюком – просто під час концерту він виліз на металеву конструкцію та зістрибнув з неї. Вона була розташована доволі високо. Після цього артист приземлився на сцену, а потім ще й зіграв на барабанах.
  • Концерт Артема Пивоварова в Цюриху був запланований на 5 червня на стадіоні "Динамо". Однак місцева влада Швейцарії та організатори скасували його за день до проведення. Вони назвали виконавця "ультраправим радикалом". Відтак команда співака перенесла сольник у ресторан "Салмен", проте і ця локація зірвалася в останній момент. Втім, артист все ж виступив для фанатів. Артем Пивоваров заспівав просто неба на березі річки.