Перша дружина Мірзояна народила йому двох дітей – синів Влада (20 років) та Артема (14 років). Попри те, що з артист розлучився з Ганною, він постійно на зв'язку з дітьми від першого шлюбу.

Емоційно Хотів вивести, – зять Матвієнко емоційно висловився про зрадників з дуету "Кролики" на похороні

Арсен Мірзоян зізнався, які у нього стосунки були стосунки

За словами артиста, ще до першого шлюбу він надавав перевагу вільним стосункам. Хоча він закохувався, але до нічого серйозного це не призводило. Все змінилося, коли він зустрів свою першу дружину.

Є закоханість, коли ти сліпий, і нічого не бачиш. А потім якась звичка, через те, що людина стає тобі рідною. Потім з'являються діти, й побут починає все поглинати по троху. І люди відкриваються з іншого боку один одному. Сліпота проходить, – поділився Мірзоян.

За словами Арсена, через певний час перебування у шлюбі, він зосередився на собі. Почав приділяти більше часу своїй роботі та цілям.

Я серйозно замислювався про шоубізнес. Дуже багато чого робив у тому напрямку. Щось пробував, десь помилявся, але дуже був цим захоплений,
– зізнався артист.

Які зараз стосунки з колишньою дружиною

Арсен також поділився, що протягом цього часу йому не вдалося налагодити стосунки з першою дружиною Ганною.

Я спокійно відпустив, а вона ображена досі. Це вже як правило для неї. Вона теж відпустила, але це ставлення зберегла. Кілька разів ми про це розмовляли,
– зазначив він.

На запитання, чи вважає себе зрадником, оскільки почав зустрічатися з Тонею Матвієнкою ще до розлучення з Ганною, відповів, що ні. Він довго обдумував про рішення піти із сім'ї та обрав чесність.

Це вже зважений крок був. Я довго з собою домовлявся. Це не три місяці закоханості. Це півроку закоханості, а потім ще складний рік, щоб точно зважити, робиш ти цей крок, чи ні. І якщо не робиш, то як житимеш далі,
– сказав він.

Інтерв'ю Арсена Мірзояна: дивіться відео онлайн

Що відомо про стосунки Арсена Мірзояна та Тоні Матвієнко

  • У червні артист прокоментував чутки про можливе розлучення з Тонею Матвієнко. Він відповів, що не має бажання реагувати на жовту пресу. Водночас співак додав, що їхні стосунки лише покращились й вони почали більше цінувати один одного.
  • У липні Матвієнко розповідала, що коли покохала Мірзояна, то знайшла сміливість визнати, що зустрічається з одруженим чоловіком. Співачка сказала, що їй не соромно за це. Водночас Тоня зазначила, що жінка від першого шлюбу Арсена ображається на неї. Однак, перетинатися у них немає потреби.
  • Зазначимо, що Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян почалися зустрічатися у 2011 році. Вони познайомилися у проєкті "Голос країни". У цей період Мірзоян був одружений, жив і працював у Запоріжжі. Тим часом Тоня виховувала доньку від першого чоловіка. Її перший шлюб тривав 10 років.