За словами співака, батько "типу хвилювався". Водночас зараз тато з сином не спілкуються. Як зазначив Мірзоян, у нього такого бажання не виникало раніше та немає зараз.

Не пропустіть Різко стало погано, – Арсен Мірзоян назвав причину смерті Ніни Матвієнко

Арсен Мірзоян заговорив про батька

Співак розповів, що не спілкується зі своїм татом, але не тримає на нього зла. До того ж Мірзоян зазначив, що попри відсутність батька, він ніколи не відчував себе покинутим або позбавленим татової ласки в дитинстві. Натомість його "виховала вулиця".

Ми не спілкувалися, і бажання не виникало. Зовсім нещодавно зв'язалися, коли почалося повномасштабне вторгнення. Батько зателефонував, типу хвилювався, що тут відбувається,
– сказав артист.

Інтерв'ю з Арсеном Мірзояном: дивіться відео онлайн

Чи спілкуються інші українські зірки з родичами з Росії

  • Валерій Харчишин засуджує позицію своїх рідних, які живуть в Росії, тому після 24 лютого 2022 року не спілкується з ними.
  • У 2014 році телеведучий Олексій Суханов прийняв рішення емігрувати з Росії, а з початком повномасштабного вторгнення він розірвав всі зв'язки зі своїми родичами, що залишилися в країні-терористці.
  • Український артист Павло Зібров має родичів у Росії, а також окупованому Севастополі. Описуючи їх як "стадо овець", Зібров зауважив, що більшість з них переконані, що вони не мають впливу на велику війну. Тож він з ними не підтримує зв'язок.