Український телеведучий поділився, своєю думкою про людей, які продовжують жити в країні-терористці та мають російський паспорт. Олексій Суханов переконаний, що вони також причетні до геноциду і вбивств в Україні.

Це цікаво "Позорище": Олег Винник вперше за півтора року з'явився в соцмережах – реакція фанатів

Олексій Суханов про батьків

Суханов перестав спілкуватися зі своїми рідними та близькими, які живуть в Росії. Йому було важко прийняти таке рішення, проте не міг зробити інакше. Для ведучого це принципова позиція.

Ти знаєш, бувають моменти в житті, і я шкодую, якщо відверто, що таке сталося, коли сторонні стають рідними, а рідні не доводять свою спорідненість,
– сказав чоловік.

Телеведучий додав: "Для мене не існує компромісу. Кожен, у кого зараз є російський паспорт, причетний до геноциду і вбивств в Україні. Я не хочу про це мовчати. Окрім цього, Олексій Суханов сказав, що вдячний своїм батькам за те, що ті дали йому життя й саме завдяки їм він зрозумів, що "Росія – країна-терористка, з якою потрібно розібратися".

До слова, після 2014 року, коли Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, ведучий, який народився в російському місті Іваново, переїхав до Україну.

Дивіться інтерв'ю Суханова та Дьоміним: відео