У суботу, 17 червня, відгриміла масштабна музична подія "Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2023". Співак Арсен Мірзоян був одним із хедлайнерів концерту, а Іво Бобул – спеціальним гостем.

Дивіться також Арсен Мірзоян відповів на чутки про розлучення та зізнався, чи зраджував дружину

Арсен Мірзоян привітав Іво Бобула

Іво Бобул виступив на "Українській пісні" у свій день народження – йому виповнилося 70 років. У цей день він отримав чимало привітань з ювілеєм як на сцені, так і за лаштунками.

Зокрема, свого колегу вирішив привітати Арсен Мірзоян. Він заспівав Іво Бобулу "Многая літа" – до вітань долучилися й журналісти.

Арсен Мірзоян привітав Іво Бобула: відео

Зіркові дні народження: останні новини

  • Дружина Віктора Павліка відсвяткувала 29-річчя 13 червня. Катерина Репяхова зустріла день народження в колі рідних та близьких у Карпатах.
  • Руслана відсвяткувала ювілей – 50 років – 24 травня. У цей день вона зізналась, що не відчуває свого віку, наповнена силою та енергією. Також зірка анонсувала нову пісню.
  • Камалія відсвяткувала день народження на вечірці в Каннах. Її чоловік Мохаммад Захур влаштував для дружини сюрприз – забронював столик у дорогому ресторані, що майже неможливо зробити під час Каннського фестивалю.