Так, подружжя назвало причину розриву. Крім того, вони зізналися, хто ініціював завершення стосунків. З'ясувалося, що це був Олександр Волошин.

Не пропустіть Після 20 років у шлюбі: дружина лідера гурту СКАЙ шокувала заявою про токсичні стосунки

Аня Трінчер та Саша Волошин розлучилися

Як заявила співачка, проблеми у стосунках почалися ще шість місяців тому, а діагноз депресія, який поставили Олександру, відіграв ключову роль у загостренні їхньої кризи.

Пів року тому у нас із Сашею у стосунках почалася криза. Мені здається, що таким каталізатором до цієї кризи став діагноз – депресія,
– сказала виконавиця.

Аня Трінчер
Аня Трінчер / Скриншот з відео

Олександр розповів, що в моменти, коли йому було погано, Аня намагалася підтримати чоловіка. Втім, він не приймав цього і навпаки відвертався від неї, чим робив дуже боляче.

"Зараз, коли мені стало трішечки краще, я починаю розуміти, що я робив погані речі, які не має робити чоловік. Просто я відвертався від допомоги близької людини та моментами говорив дуже неприємні речі", – пояснив Волошин.

Крім того, з'ясувалося, що рішення подати на розлучення було саме за Олександром. За словами Анни, він покликав її на зустріч, де прямо заявив про свої наміри.

Саша прийняв це рішення та озвучив його мені. Я тривалий час думала, як правильно про це сказати, щоб це було по-людськи та чесно,
– розповіла Анна.

Олександр пояснив, що в якийсь момент усвідомив, що більше не має тих почуттів до Ані, які в нього були раніше. Саме тому вирішив розійтися.

Олександр Волошин
Олександр Волошин / Скриншот з відео

"В один момент я зрозумів, що не готовий далі причиняти тобі той біль, який причиняв. Зрозумів, що не можу контролювати це. Я тобі сказав, що я не відчуваю до тебе того, що відчував раніше. Такі почуття, які були раніше, їх вже немає", – поділився блогер.

Водночас дівчина зізналася, що вдячна чоловіку за рішучість, адже сама не могла наважитись на те, щоб завершити ці стосунки.

Аня Трінчер та Олександр Волошин розлучаються: дивіться відео онлайн

Як Аня та Саша почали зустрічатись

  • Роман блогера та співачки зародився ще навесні 2021 року.
  • Восени пара перейшла на новий рівень. 22 жовтня 2021 року Олександр Волошин зробив пропозицію своїй коханій. В оточенні 40 байкерів та їхніх найближчих товаришів хлопець подарував Анні чудову обручку від Cartier, вартістю близько 2500 доларів
  • Вже у вересні наступного року пара одружилася. Вони розписалися в Києві та відсвяткували в колі найрідніших.