Сталося це, коли Трінчер спускалася сходами зі сцени. Відео з курйозним моментом Анна опублікувала в інстаграм-сторіс.

Цікаво У Кейт Міддлтон помітили травму пальців: ЗМІ пишуть, що принцеса стрибала з дітьми на батуті

Артистка виступила на весіллі. У залі для неї створили імпровізовану сцену. Але під час виступу трапився курйозний інцидент.

Трінчер захотіла спуститися зі сцени, щоб поспівати серед гостей. Проте через високі підбори вона спіткнулась. Знаменитість впала з верхніх сходинок.

Щоправда, співачка не показала сам момент падіння, можливо, Трінчер втримала рівновагу та встояла на ногах. Це залишається невідомим.

"Я просто дуже віддана своїй професії" – підписала кадри артистка. Вона додала, що завжди хвилюється перед виступами і навіть п'є заспокійливі.

Дивіться відео, як Трінчер впала зі сцени:

Попри курйозне падіння, співачка зізналася, що їй неабияк сподобалося виступати на весіллі, а довкола була шалена енергія.

Така шалена енергія була. Дякую нашим героям за можливість працювати. Навіть у такий час створюються прекрасні сім'ї,
– зазначила Трінчер.

Анна Трінчер впала зі сцени: дивіться відео онлайн

Раніше Трінчер вляпалася в скандал

  • Співачка потрапила у конфузну ситуація. Під час ефіру шоу вона забула дату Дня Незалежності. Дівчина не згадала ні рік, ні день. Вона назвала 31, однак ведуча перебила її й оголосила, що це 24 серпня 1991 року.
  • Артистку висміяли в мережі, а вона сама визнала, що зганьбилася на всю країну. Згодом Трінчер сказала, що це був “жорсткий завтик” і їй соромно.