Анна Трінчер образилася, що своєю заявою Слава Камінська знецінила роботу всієї команди, адже за кожним музичним твором, навіть за піснею "Який ти козак", "стоїть величезна праця багатьох людей".

Читайте також Влад Яма не повернеться, – Юрій Горбунов висловився про чоловіків, які втекли під час війни

Анна Трінчер про скандал зі Славою Камінською

Ми зі Славою пересікалися неодноразово. У нас були дуже класні стосунки. Не те щоб ми були подругами, але ми були класними колегами одна одній. Ця штука мене зачепила, тому що я не очікувала від неї такого,
– зізналася Анна Трінчер.

Блогерка вважає, що Камінська просто не вміє стримувати емоцій, адже навіть на своєму концерті в Україні бовкнула її ім'я, але "хтось ззаду зупинив" Славу: "Вона заїкнулася й не договорила, але я це почула. До того ж мені це скинули підписники в дірект".

Однак згодом Слава Камінська вирішила зам'яти конфлікт – як ні в чому не бувало попросила Трінчер пропіарити її нову пісню.

"Вона кидала мені після цього своє прохання поширити її пісню. Для мене це було дуже дивно. Вона так сказала: "Це ж був жарт. Давай все забудемо. Ось моя нова пісня. Підтримай мене". Я не змогла знайти відповідь на це питання і якось описати свої емоції, тому нічого не відповіла. Забула, закрила цей момент", – висловилася Анна Трінчер.

Артистка додала: "Це було не трохи, а ніх*ра собі дивно", адже чекала, що Слава бодай попросить вибачення.

  • Нагадаємо, раніше на хейт з боку Слави Камінської відповідав Позитив. Він думає, що співачка має на нього зуб, бо у вересні 2022 року в них в один день вийшли пісні з однаковими назвами – "Додому". Щодо примітивності треку артист казав, що він таким і задумувався – танцювальним, розважальним і дуже веселим, бо там навіть "довше грає програш", ніж звучать слова.