Колишня учасниця "ВІА Гри" Анна Сєдокова на початку повномасштабного вторгнення показувалась у США. Тепер же вона повернулась до країни-терориста, але не знайшла тут кращого життя.

Цікаво Тролять зрадницю: українці запустили флешмоб з подяками Ані Лорак за "допомогу ЗСУ"

Анна Сєдокова скаржиться на життя

Співачка, яка обрала шлях замовчування війни, виклала інстаграм-сторіз, де поскаржилась на життя в Росії. Зірка залишилась без квартири й машини.

У нас поки що немає квартири, машини, няні та школи. Але є ми. Отже, все знайдемо,
– надіється Анна Сєдокова.

Артистка-зрадниця сподівається на "цікаве життя та нові повороти". Вона вважає, що її "чудовий мозок" зможе досягти нових вершин. Та наразі Сєдокова лише в пошуках знімної квартири.


Анна Сєдокова в Росії / Фото з інстаграм-сторіз

Фани Анни Сєдокової підозрюють, що артистка розійшлась з латвійським спортсменом Янісом Тіммою. Заради цих стосунків співачка відмовилась від квартири в Росії, яку взяла в іпотеку.

Що відомо про Анну Сєдокову

  • Анна Сєдокова – уродженка Києва, найбільш відома за участю у гурті "ВІА Гра". Ще до окупації Криму артистка почала працювати в Росії. Від кар'єри там вона не відмовилась ні після 2014, ні після 2022 року.
  • Єдине, як Сєдокова відреагувала на повномасштабне вторгнення: виклала чорний квадрат з підписом "Ні війні". Відтоді артистка переїхала в США та продовжувала випускати російські пісні там. Вочевидь, її кар'єра не склалась.
  • Анна Сєдокова занесена у санкційний список, як особа, замовчувала війну, тим самим підтримуючи політику Кремля. У компанії з нею: Повалій, Ані Лорак, Тодоренко та інші.