Колишня учасниця "Холостячки" та "Міс Україна Всесвіт 2021" Анна Неплях зізнавалась, що збільшувала губи. Та попри це, жодної іншої пластичної операції вона не робила

Читайте також На зйомках "Голосу": солістка гурту KAZKA вразила образом в ефектній сукні

Чи робила пластику Анна Неплях

Дівчина зізналась, що не вдавалась до радикальних змін зовнішності. Як доказ вона опублікувала архівне фото, на якому позує у 17 років.

Тут мені 17 років. Я не робила ніс, ніяких пластичних операцій та інших маніпуляцій із зовнішністю. Не видалила грудки Біша, не колола якісь вилиці чи щось ще,
– поділилась Неплях.


Анна Неплях / Фото з інстаграм-сторіз

Утім, Анна Неплях раніше розповідала, що збільшувала губи. Але за рік вони практично повернулися до природного стану. Це дівчина також продемонструвала на кадрі.


Анна Неплях / Фото з інстаграм-сторіз

Також "Міс Україна Всесвіт" не нарощувала волосся. Тож і ця частина тіла залишилась у природному стані.


Анна Неплях / Фото з інстаграм-сторіз

Зірки й пластичні операції

  • Переможниця "Холостяка" Даша Квіткова нещодавно зробила ринопластику. Вона вирішила частково змінити форму носа, яку раніше коректувала філерами.
  • Учасниця "Холостяка" Надін збільшувала груди. Дівчина розповідала, що пішла на такий крок, щоб виправити асиметрію. До того ж вона страждала від критики та хейту в її бік.
  • Блогерка Саша Бо робила кілька пластичних операцій: ринопластику (деформація носа), септопластику (відновлення викривленої носової перегородки), нижню блефаропластику (корекція нижніх повік та зони навколо очей). Одною з останніх була пластика грудей.