Скандальна Ані Лорак опублікувала неоднозначний допис в інстаграмі. Хоча ще кілька днів тому зрадниця святкувала своє 45-річчя, розважаючи росіян на концерті.

Цікаво Я – співачка, а не політик, – зрадниця Ані Лорак виправдалася перед росіянами за "допомогу" ЗСУ

У соцмережах Кароліна Куєк (справжнє ім'я Ані Лорак, – 24 Канал) заговорила про любов, чим розлютила українців.

Співачка-зрадниця заявила, що її найбільша мрія – "щоб кожне людське серце було наповнене любов'ю, яка змогла б розчинити весь біль, ненависть, гнів і образу".

Щоб ми всі нарешті побачили одне одного як одну сім'ю в неосяжності Всесвіту. Я все ще вірю в нас..,
– написала Лорак.

На жаль, артистка закрила коментарі до посту, тож підписники не змогли висловити свою думку щодо її заяви.


Ані Лорак заговорила про любов / Скриншот з її інстаграму

Позиція Ані Лорак щодо війни в Україні

  • Зрадниця намагається всидіти на двох стільцях. Раніше вона цинічно заявила, що вважає себе "українською співачкою". Водночас Лорак публічно не засудила злочинний режим Кремля та продовжує виступати в Росії.
  • Загалом артистка мовчить про війну в Україні. За словами українських зірок, саме Кіркоров напоумив на це Ані Лорак. Він переконав артистку, що українці самі "якось розберуться", а їй треба турбуватися про свою кар'єру.
  • Лорак заявляла, що не допомагає Україні, адже вона "співачка, а не політик". Після хвилі хейту артистка виправдалася та відповіла, що не надає військової допомоги ЗСУ.
  • А нещодавно співачка підтвердила, що фінансує викрадення українських дітей Росією. Ані Лорак повідомила, що частину доходу передала російському фонду, який займається підтримкою сиріт, дітей з Запорізької області та Донбасу.