Артистка продовжує вдавати, що кривава війна, яку розпочала Росія, ніяк її не стосується, передає 24 Канал. Раніше ми розповідали, якою заявою українців приголомшила Ані Лорак.

До теми Нікчемна істота без батьківщини, – Анатоліч різко відповів на цинічну заяву Ані Лорак

Вона досі не називає конфлікт "війною", артистка про це каже: "Сталося те, що сталося".

В новому інтерв’ю російським ЗМІ співачка вкотре звинуватила Україну у тому, що була змушена переїхати до Росії.

Мені просто зривали концерти, це було проплачено й організовано. Я зі своїми закликами щастя і добра не задовольняла, потрібно було, щоб я говорила щось інше, але я не могла цього робити, я ж артист. Я змушена була виїхати,
– відповіла Ані Лорак.

Вона також зазначила, що отримала "любов" і "підтримку" в Росії.

Зрадниця зізналася, що їй боляче читати новини про те, що її хочуть позбавити звань в Україні. Вона заявила, що від цього в її житті нічого не зміниться, але цинічно додала, що Україна – у її душі.

Крім того, Ані Лорак вважає, що згодом у неї будуть просити вибачення.

Думаю, прийде той час, коли люди проситимуть вибачення, тому що це несправедливо,
– вважає співачка.

Артистка продовжує говорити, що вона "поза політикою" і твердити про те, що "любов врятує світ".

Що раніше заявляла Ані Лорак:

  • Зрадниця намагається всидіти на двох стільцях. Вона цинічно заявила, що вважає себе "українською співачкою", бо начебто пишається своєю культурою – щоправда, незрозуміло, як це проявляється.
  • Водночас Ані Лорак підтвердила, що ніколи не здійснювала військової допомоги, вочевидь, щоб їй таки дозволили виступити в Краснодарі.
  • Співачка додала, що "дорожить російськими шанувальниками", а про напад Росію на Україну мовчить, бо вважає себе музикантом, а не політиком.
  • Крім того, вона заявила, що саме українська влада змусила її переїхати до Росії у 2014 році.

До слова, днями з Ані Лорак посміявся Сергій Притула, він у барвах описав знамениту "допомогу" зрадниці та її колеги Таї Повалій для української армії.

Водночас сама Ані Лорак після своєї заяви чкурнула в Дубаї. В ОАЕ зрадниця полетіла не сама, компанію їй склав "духовний вчитель" і її бойфренд Ісаак Віджраку. Пара зупинилася в 5-зірковому готелі.