Після того як мережею розлетілися чутки про романтичні почуття між Анджеліною Джолі та The Weeknd, преса стала ще більш пильно стежити за зірками. Натомість папараці намагаються зловити кожний момент, щоб сфотографувати пару разом.

До теми Том Круз з'явився на публіці з партнеркою по фільму "Місія нездійсненна 7"

The Weeknd та Джолі на концерті

Днями в Лос-Анджелесі канадський музикант Мустафа виступив з приватним концертом. На нього прибула голлівудська акторка Анджеліна Джолі з дітьми – 16-річною Захарою і 15-річною Шайло. На заході помітили й The Weeknd, який відпочивав зі своїми друзями.

На концерті побачили, як знаменитості підійшли один до одного й розмовляли. Після численних чуток про роман пари, така ситуація не може бути звичайним збігом, як вважають інсайдери.

Чутки про роман The Weeknd та Джолі

  • Близько 2 тижнів тому Анджеліну Джолі заскочили на побаченні з The Weeknd. Знаменитості повечеряли в італійському ресторані в Лос-Анджелесі. Тоді одні інсайдери повідомляли, що це було побачення, а інші стверджували про звичні дружні (або робочі) стосунки.
  • Згодом з'ясувалося, що акторка кілька разів бачилась з музикантом. На одну з зустрічей вона взяла свого сина Пакса. Він був у захваті від The Weeknd, адже є його шанувальником.