Голлівудська акторка Анджеліна Джолі стала співавторкою книжки для підлітків "Знай свої права та вимагай їх" (Know Your Rights and Claim Them). На презентації книжки вона поділилась відвертими зізнаннями щодо шлюбу з Бредом Піттом.

Дивіться також Анджеліна Джолі вперше опублікувала фото доньок: миловидні кадри

Анджеліна Джолі підтвердила чутки про насильство

Знаменитість зізналась, що будучи одруженою з актором Бредом Піттом, вона усвідомила важливість прав дітей. Журналіст попросив розповісти про це детальніше, але Анджеліна відмовилась, оскільки "не може про це говорити" через судовий процес.

Журналіст також запитав, чи пов'язано те, що трапилося у шлюбі, з розлученням та звинуваченнями у насильстві. Джолі відповіла ствердним кивком.

Мені було потрібно немало зусиль, щоб опинитися у стані, коли я відчула, що повинна розлучитися з батьком моїх дітей. У певному сенсі це тривало десятиліття. Я багато чого не можу розповісти,
– поділилася зірка.

На питання, чи побоювалась вона за безпеку своєї родини та дітей, Анджеліна Джолі відповіла: "Так".

Акторка додала, що була травмована та зламана через "жахливий" досвід. Водночас вона сказала: "Ми завжди будемо сім'єю".

Звинувачення Джолі проти Пітта у насильстві

  • У березні стало відомо, що Анджеліна Джолі дала вказівку адвокатам готувати докази щодо домашнього насильства з боку колишнього чоловіка. Анджеліна Джолі планувала надати відео та показання очевидців, які готові підтвердити, що вона була жертвою домашнього насилля.
  • ЗМІ також повідомляли, що 19-річний Меддокс, син Джолі та Пітта, нібито дав свідчення проти батька, а також відмовився від його прізвища: "Меддокс вже давав свідчення в суперечках про опіку, і це не дуже приємно для Бреда".
  • Бред Пітт і справді дуже засмутився після того, як дізнався про звинувачення. Інсайдери повідомляли, що "він вбитий горем" через те, що колишня дружина обрала такий спосіб завоювання опіки над дітьми.