Виконавець Андрій Данилко, відомий за образом Вєрки Сердючки, дав інтерв'ю російському виданню The Insider. Він розповів, як відреагував на заборону в'їзду до Росії на 50 років.

До слова Мені навіть образливо, – Полякова здивована, що її не внесли у "чорний" список Росії

Як відреагував Андрій Данилко

За словами артиста, він засмутився лише через те, що не побуває на похороні Путіна.

Я не дуже засмутився, бо скрізь я там був: у Мавзолеї був, у Кремлі був, на Лужниках виступав, що мені там дивитися. Єдине, що ось на похороні у Путіна не зможу бути,
– поділився Данилко.

Коли Андрію Данилко можна буде в'їжджати до Росії, йому виповниться 98 років. Тож він зізнався, що тоді матиме "чудову" можливість пройтися Червоною площею з паличкою.

"Мені телефонують і кажуть, що заборона на 50 років… Я починаю рахувати й дивлюся, що усі там молодші… І думаю, я що у списку найстарший? Потім побачив прізвище лікаря Комаровського. Я так підрахував, що маю шанс через 50 років з паличкою пройтися Червоною площею", – зауважив Данилко.

Як зірки реагують на заборону в'їзду до Росії

  • Дантес лаконічно послав росіян, а Антон Птушкін пожартував, що не зможе тепер зробити випуск свого тревел-шоу про Поволжя.
  • Дмитро Комаров назвав росіян ідіотами й додав, що планує приїхати в країну на пенсії, щоб зняти "дикі племена в болотах Підмосков'я".
  • Потап і Настя Каменських хотіли б, щоб їм заборонили в'їзд до Росії на 200 років. Вони додали, що ніхто не хоче в "жахливу Росію".