Що один, що другий український ведучий заперечують свою присутність у заході, який фінансується бюджетом Білорусі та Росії. Після того, як ім'я Андрія Доманського з'явилось на сайті фестивалю, він заявив, що його кандидатуру справді розглядали, але офіційної згоди з його сторони "не було і не буде".

Читайте також У Нідерландах дозволили проводити Євробачення-2021 з глядачами у залі

Шановні білоруси, я не їду на "Слов'янський базар". Змушений був закрити коментарі (у дописі інстаграму, – Showbiz 24) через величезний потік як адекватних, так і агресивних повідомлень. Хочу окремо подякувати людям, які, не дивлячись на емоції, висловлювали свою точку зору в поважній формі,
– наголосив ведучий.

Що цікаво, участь ведучого Тимура Мірошниченка, який начебто звільнився зі "Суспільного" та відмовився вести Євробачення-2021 у прямому ефірі (згодом він спростував цю заяву), досі зазначена на сайті "Слов'янського базару":

– на церемонії відкриття фестивалю разом з білоруськими та російськими ведучими;

– та на закритті події разом із білоруськими ведучими (днем раніше замість нього було прізвище Андрія Доманського, повідомляють в "Обозреватель").


Ім'я Тимура Мірошниченка на сайті "Слов'янського базару" / Скриншот із сайту

Що відомо про "Слов'янський базар"?

Це музичний і мистецький фестиваль, який щорічно проводиться у Вітебську з 1992 року. Він фінансується з бюджету Білорусі та Росії, та проводиться під патронатом самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Цьогоріч він пройде з 14 по 19 липня.