За словами глави мовника "Суспільне" Зураба Аласанії, Мірошниченко написав заяву про звільнення за власним бажанням. Сталось це сьогодні, 30 березня, і вона вступить у дію з 31 березня. Також Тімур у заяві попросив компенсувати невикористані відпустки.

Цікаво Прогнози букмекерів на Євробачення-2021: яка країна отримає перемогу

Тімур Мірошниченко точно не вестиме й не коментуватиме Євробачення на "Суспільному" – він написав заяву на звільнення за своїм бажанням. Гадаю, саме тому, що прийняв пропозицію "Базару" і розумів, що реакція компанії буде негативною. Але це мої догадки – факт у тому, що заява підписана,
– зазначив Аласанія.

Варто додати, що інформацію про те, що Мірошниченко став ведучим заходу у Білорусі, підтвердили і представники "Слов'янського базару". Подія відбудеться у Вітебську з 14 до 19 липня. Що цікаво, конкурс Євробачення пройде значно раніше – з 18 по 22 травня.

Втім, не лише Мірошниченко стане гостем закордонного фестивалю – там також виступатимуть Ірина Білик, Олег Винник, а також Таїсія Повалій і MARUV, які активно гастролюють Росією.

Реакція ведучого

Станом на 31 березня Тімур Мірошниченко спростував заяву Аласанії про свій відхід з Євробачення в інстаграмі. Він заявив, що просто звільнився із "Суспільного" як із основного місця праці на роботу за сумісництвом. Він продовжить коментувати Євробачення в Україні. Щодо "Слов'янського базару", то Мірошниченко вже повідомив організаторів, що не братиме участь в конкурсі, щоправда його участь в заході як ведучого досі розміщена на сайті фестивалю.

Що відомо про Євробачення і ведучих?

  • Нагадаємо, що окрім щорічного ведення прямих ефірів у студії українського каналу, Тімур Мірошниченко у 2017 році також став одним з трьох ведучих конкурсу в Києві.
  • Тоді компанію йому склали Володимир Остапчук та Олександр Скічко.
  • Остапчук зізнався, що саме ця подія в житті допомогла стрімко розвинутись його кар'єрі, а щодо Скічка, то після цього значно зросла його впізнаваність – він пішов у політику і став головою Черкаської ОДА.