Майже 8 років тому Андрій Лузан мріяв познайомитися з Потапом, бо той здавався йому крутим продюсером. Однак після особистого спілкування "магія втратилася", а після 24 лютого 2022 року взагалі прийшло розчарування.

Читайте також Це лайно, – Марина Круть прокоментувала трек Потапа, через якого не хоче в шоу-біз

Андрій Лузан про Потапа, в якому розчарувався

Гуморист каже, що зараз при зустрічі запитав би Потапа не про продюсування, а про Барселону, де він відсиджувався перші місяці війни.

Що, Льошо, як Барса? Як відпочив? Я знаю багато інсайтів стосовно того, що відбувалося в MОZGI, і як вони там пересувалися. І те, що він казав в інтерв'ю, я такий: "Ну, йомайо, ну Льоша, ну що ти таке кажеш. Це ж нісенітниця якась". Трошечки є розчарування,
– зізнався Андрій Лузан.

Він додав, що крім Потапа, його здивував Олег Винник, який має багатомільйонну аудиторію, але сидить у Берліні й не висовується в інформаційний простір: "Я дуже розчарувався в Олегові Виннику. Де він дівся? Що він робить? Окей, він може допомагати, але я чекав від нього більшого".

  • До речі, Володимир Дантес днями також висловився про Потапа, зокрема про його нашумілий трек "Волонтер". Він не став висміювати й дорікати, але зауважив, що "коментарі кажуть самі за себе".
  • У мережі підкреслюють, що цей трек Потапа – "просто дно", "іспанський сором", пісня, яка "принижує суть волонтерства". Найбільше користувачів соцмереж обурив рядок з сексуальним підтекстом: "Ой, мамо, не питай, з ким була і де ночі провела, я була з хлопцями-бійцями волонтерила".