Однак на хейт Андрій Хветкевич не зважає, адже перестав слухати інших і подумав про себе. До того ж близькі його нібито підтримують.

Важливо Учасник "Холостячки" Хветкевич здійснив камінг-аут та оголосив про заручини з коханим

Як мама Хветкевича відреагувала на його гомосексуальність

В інстаграмі фоловери написали учаснику "Холостячки", що їм шкода його маму, але той запевнив, що вона, як і брат, спокійно відреагували на його заручини з чоловіком.

Чому шкода? Мама мене любить, я люблю маму й мені шкода тих людей, які брешуть собі все життя і своїй мамі. Моя мама здивувалася, це була несподіванка. Вона запитала, як це, що це, і потім сказала: "Я тебе люблю таким, який ти є. Коли буде одруження і як туди їхати?"
– пригадав Андрій Хветкевич.

Фани також поцікавилися, чи була в нього справжня симпатія до Злати Огнєвіч. Він зізнався, що на "Холостячці" нібито справді закохався у співачку, адже інакше не пускав би сльозу на камеру.

"Так, була. Навіть сильніше, ніж сам очікував. Ви гадаєте, я просто так сльозу пустив на камеру? То були справжні емоції", – запевнив блогер.

Андрій Хветкевич про симпатію до Злати Огнєвіч / Скриншот з інстаграм-сторіс

Реакція шоу-бізу на камінг-аут Хветкевича

Після приголомшливого зізнання Андрія Хветкевича підтримали і Злата Огнєвіч, і учасники "Холостячки", і співак MELOVIN, який перший в українському шоу-бізі здійснив камінг-аут просто на сцені Atlas Weekend:

  • Злата Огнєвіч: "Андрію, я так рада за тебе. Кохання вашій парі. Прекрасний і сміливий пост, поважаю твій вибір і щирість";
  • MELOVIN: "Пишаюся твоєю свободою та хоробрістю";
  • Григорій Решетник: "Найщиріші вітання! Радості та кохання";
  • Максим Тарапата: "Я щиро вітаю тебе, друже. Ти дуже сміливий, ти заслуговуєш бути собою. І найголовніше – бути щасливим";
  • Андрій Задворний: "Справжнє кохання перемагає будь-які перешкоди";
  • Олексій Тригубенко: "Дуже сміливо! Будь щасливий, бро".