У першому великому інтерв'ю після камінг-ауту Андрій Хветкевич зізнався, що з колумбійцем Феліпе зустрічається вже шість років. На момент зйомок "Холостячки" вони розійшлися, адже той зробив йому пропозицію, а він не погодився. На проєкт фридайвер і справді пішов за Златою Огнєвіч, однак паралельно йому подобалося двоє чоловіків з шоу.

До теми Андрій Хветкевич з "Холостячки" нарешті показав коханого-колумбійця, з яким заручився

Хто з учасників "Холостячки" подобався Андрію Хветкевичу

Усі чоловіки були дуже класні, дуже достойні. Насправді мені подобалося двоє чоловіків. Це Рома Свечкоренко, він дуже красивий. І Діма Шевченко, він дуже мужній, класний мужчина. Але вони обоє гетеросексуали, вони обожнюють жінок,
– розповів Хветкевич.


Рома Свечкоренко та Діма Шевченко / Фото з інстаграму "Холостячки"

Однак додав, що Злата Огнєвіч йому теж "дуже подобалася, почуття виникли". Крім того, він вважає її прогресивною дівчиною, адже вона публічно підтримала його після камінг-ауту.

"Я йшов на проєкт з наміром побудувати стосунки. Я був дуже засмучений, я хотів щось нове, щось з України. Щоб моя мама була щаслива й бачила звичайну родину", – пояснив свої наміри на "Холостячці" Андрій Хветкевич.

Андрій Хветкевич зі Златою Огнєвіч на "Холостячці" / Фото з інстаграму чоловіка

Коли Хветкевич зрозумів, що він гей

"Усе життя розумів, що я інший. Я помітив це ще в дитячому садку – мені подобалися дівчата і хлопчики мені також подобалися. У 10 років мама з вітчимом знайшли у мене вирізки з журналів з красивими чоловіками, текстами еротичного характеру. І мама сказала вітчиму: "Поговори з ним, тому що це погано". Вітчим вийшов зі мною на вулицю і спалив усе. Це була дуже велика травма для мене. Правильно було б поспілкуватися зі мною, пояснити щось. І після цього я зрозумів, що повинен це приховувати", – зізнався Андрій Хветкевич.

Не пропустіть Андрій Хветкевич з "Холостячки" розсекретив несподівану реакцію мами на те, що він гей

Андрій Хветкевич з нареченим Феліпе / Фото з інстаграму учасника "Холостячки"