Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк звернувся до прихильників у відео. Він нагадав, що відсутність фото й роликів від нього не означає, що роботи немає.

Дивіться також Прекрасна людина, – Шоптенко зізналась, чи спілкувалася з ексчоловіком Дікусаром, який у ЗСУ

Андрій Хливнюк звернувся до фанів

Музикант та військовий розповів про роботу на фронті. Також він закликав українців не гаяти часу та навчатися – тактичної медицини та поводження зі зброєю.

"Один з екіпажів постійно на фронті, працює щодня і результати дуже і дуже хороші. Дякую вам за донати".

Війна йде на випередження і те, що сьогодні актуально, завтра може бути просто металобрухтом. Не гайте часу. Вчіться. Вчіться такмеду, вчіться поводженню зі зброєю, вчіться дуже важливим різним інженерним речам. Ваша черга обов'язково прийде, не переживайте, не бійтеся, навчайтеся,
– наголосив Андрій Хливнюк.

Артист подякував за допомогу ЗСУ та закликав продовжувати донатити – якщо не у його фонд, то іншим військовим.

"Ми не маємо ні можливості, ні права просто мовчки спокійно сидіти й чекати, ба більше питати: "Ну що там? Скоро ви там уже?". Працюємо всі, як один, будь ласка. Тільки так ми переможемо".

Андрій Хливнюк звернувся до фанів: відео

Ким працює Андрій Хливнюк

  • Лідер гурту "Бумбокс" є оператором ударних дронів та служить на Південному напрямку. Інколи Андрій Хливнюк покидає передову, щоб виступити з благодійним концертом. Він зізнався, що відчуває провину перед побратимами через те, що відлучається. Адже так екіпажу бракує людей.
  • Нещодавно Андрій Хливнюк поспілкувався з журналістами в Лондоні та звернувся до західної аудиторії. Він попросив надати Україні зброю й нагадав, що якщо цього вони не зроблять – то кулеметниками ставатимуть вже європейські співаки та артисти.