Нагадаємо, що Хливнюк зараз воює на Півдні. Він займається аеророзвідкою – є оператором ударних дронів. Ще раніше співак заявляв, що до перемоги України у війні ще далеко.

До теми Важлива робота, – Андрій Хливнюк зізнався, чи відчуває провину через виїзди за кордон

Артист днями зі своїм гуртом виступив на благодійному матчі у Лондоні. Перед цим він завітав до студії HARDtalk і поспілкувався зі Стівеном Сакуром. Під час розмови Андрій Хливнюк звернувся до західної аудиторії та попросив надати Україні зброю.

Його запитали про те, чи хвилює його моральний стан українців, які вже півтора року живуть у війні. На це Хливнюк відповів емоційно.

Мене хвилюють ваші співаки, яким доведеться навчитися того, чого навчився я… Я дуже переймаюся, що ви не бачите в мені свого близького сусіда. Якщо ж бачите, то дайте мені всю зброю, яку ви б дали своїм хлопцям, щоб захистити вас від зла… А якщо ви не дасте, то ваші співаки, сини та брати стануть кулеметниками і пілотами дронів, як от я,
– висловився Андрій.

Артист також пояснив, чому добровільно пішов воювати.

"Наших дітей обстрілювати, людей вбивали… Справа тут була не у виборі, я дорослий чоловік і люди потребували моєї допомоги.. Тож ти просто йдеш захищати, бо все відбувається в тебе вдома.. Насправді ви не маєте вибору", – відповів Хливнюк.

На його думку, Путін є військовий злочинцем, і його треба дістати мертвим або живим. "Тоді це буде кінець війни", – додав він.

Дивіться повне інтерв'ю з Андрієм Хливнюком: відео

Чим займається Андрій Хливнюк на фронті

  • Лідер "Бумбоксу" в останньому інтерв'ю у квітні розповів, що є пілотом ударного дрона. Він виконував бойові завдання та розвідувальні місії на Південному напрямку.
  • Андрій Хливнюк забезпечує свій підрозділ та два екіпажі, де є командиром, а ще бере участь у плануванні й виконанні бойових місій.
  • Сам артист не вважає себе героєм. На його думку, супергерої на війні – це піхота та артилерія, а не спецпризначенці чи аеророзвідка.
  • Хливнюк висловлювався і про те, що вбиває ворогів на фронті. Свою роботу він описав так: "Я намагаюся нейтралізувати та деморалізувати людських істот, які виросли на моїх піснях, потім сіли в танки й приїхали до мене додому руйнувати будинки, вбивати, ґвалтувати та грабувати. Я не вважаю, що це вбивство".