Ведучий Андрій Бєдняков зізнався, що його вівторок розпочався з негативних повідомлень в його бік. Він зізнався, що потерпає від критики.

Дивіться також Синельников заступився за Жанну Бадоєву, яка мовчить про війну: "Так склалися обставини"

Андрій Бєдняков про хейт

Ведучий поділився, що його вкотре звинуватили в тому, начебто він виїжджає за кордон заради своїх випусків. Але він пояснив, що всі ці відео були зняті до 24 лютого 2022 року. Окрім того, шоумену "прилітає" і з інших причин.

"Коли в черговий раз написали про те, що: катаюся знімати їжу за кордон (ще раз повторюю, все було знято до 24 лютого); що немає жодного матеріалу про війну; що треба рівнятися на Комарова і Птушкіна; що хочу, щоб всі казали про Україну на "Оскарі" (я взагалі нічого не очікую! Давно вже. Тролінг про те і був. Єдине, що хотів про "Оскар", щоб виступив президент!)".


Андрій Бєдняков про хейт / Фото з інстаграм-сторіз

Андрій Бєдняков показав свою реакцію на такі коментарі – зробив селфі зі закоченими очима та показав хейтерам дулю.

А взагалі мені набридло звертати на таких увагу. Перш ніж пукнуть в калюжу – уважно подивіться та перевірте! Люблю вас. І запам'ятайте: щоб ти не робив – завжди будеш г*вном,
– підсумував Бєдняков.


Андрій Бєдняков про хейт / Фото з інстаграм-сторіз

За що "прилітає" зіркам: останні випадки

  • Не всім фанам Маші Єфросиніної сподобалося інтерв'ю з Ігорем Лаченом. Хоч багато хто подякував їй за професіоналізм, інші писали, що інтерв'ю в Лачена Єфросиніна взяла нібито для того, щоб засвітитися перед його мільйонною аудиторією.
  • Репера Потапа захейтили через його трек "Волонтер" – багато хто висловив думку, що пісня знецінює працю волонтерів. Критика досягла таких меж, що він закрив коментарі.
  • Після розлучення з Нікітою Добриніним Даші Квітковій дорікали за те, начебто блогерка кинула чоловіка та знецінила сім'ю. Інфлюенсерка стримано відповідала на хейт.