24-річна Даша Квіткова лаконічно висловилася про розрив з Нікітою Добриніним і не стала виносити особисті проблеми на публіку. Вони розійшлися по-хорошому й продовжують спілкуватися заради сина Лева. Саме тому фоловери вигадують різні версі розставання і здебільшого звинувачують дівчину.

Не пропустіть Після розриву з Добриніним: Даша Квіткова з сином полетіла на Мальдіви – розкішні кадри

Квіткова відповіла на закиди, що кинула Добриніна

Квіткова стримано відповіла на хейт і підтвердила, що розповіла не всю правду, бо "не розходяться люди, коли у стосунках все добре". Однак скандальних деталей від неї не буде.

Я не назвала все, як є, та й не хочу. Бо поважаю свій вибір. Тому я готова була до того, що візьму на себе відповідальність і залишусь поганою людиною, яка кинула хорошого чоловіка і знецінила нашу сім'ю,
– прокоментувала Даша Квіткова.

Блогерка написала, що "не свята, зі своїми приколами", але в розриві винні обоє – і вона, і Нікіта Добринін. Квіткова лише обмовилася, що разом їм було важко й боляче.

"Поки хтось обирає бути у стосунках, де їм боляче, де є аб'юз чи ще щось, ми обрали інший шлях. І він наш, нам з цим жити. У нас народився чудовий, неймовірний син. Заради нього і варто будувати здорові стосунки батьків. Батьків, яким окремо набагато легше, ніж разом, і не боляче", – наголосила блогерка.

Даша Квіткова про розрив з Нікітою Добриніним / Фото з інстаграм-сторіс

Даша Квіткова про розрив з Нікітою Добриніним / Фото з інстаграм-сторіс

  • Нагадаємо, днями Даша Квіткова відповіла підписникам, які вірять у них з Добриніним і просять помиритися. Вона заявила, що "наразі немає шансів, кожен живе своє життя".
  • Сам ведучий не розхитує цю тему в соцмережах. Він лише підтримав Дашу після виходу резонансного інтерв'ю та написав, що "нічого критичного не сталося".