На ведучого одразу "полилася" критика. Проте Анатолій Анатоліч запевнив, що зради тут немає. Він пояснив, чому так сталося.

Цікаво "Дзвоніть у похоронне бюро": експіарниця потролила зрадницю Регіну Тодоренко, яка живе в Росії

Чому Анатоліч спілкувався російською

У мережі опублікували відео, на якому український ведучий Анатолій Анатоліч проводить захід Big Money Forum у США російською мовою.

Згодом ведучий поговорив з журналістами та пояснив інцидент. Виявляється, він вів захід трьома мовами – українською, англійською та російська. А робив він це на прохання організаторів.

Івент був на сто відсотків благодійним, всі кошти пішли в UNITED24. Я вів українською, англійською і деякі речі дублював російською, оскільки в залі були казахи, молдовани, латиші та естонці. Навіть білоруси і, можливо, колишні росіяни, нині американці,
– відповів Анатоліч.

Проте ведучий зауважив, що кожному з гостей на початку івенту було озвучено, що квиток – це вже автоматичний донат на дрони для знищення окупантів.

Анатоліч говорив російською мовою на заході в США: відео

Анатоліч загалом провів чотири заходи в різних американських штатах. За його словами, всі вони були благодійними – кошти спрямували на рахунок UNITED24, а звідти на допомогу ЗСУ.

Анатоліча критикували і за виїзд за кордон

  • Напередодні український ведучий зіткнувся з критикою через виїзд за кордон, де він провів кілька благодійних заходів. Він зізнався, що у кожному місті зібрав по 3 – 4 мільйони гривень допомоги.
  • Крім того, Анатоліч пояснив, як йому вдалося виїхати за кордон. Ведучий нагадав, що він є батьком трьох дітей, тож може легально виїжджати з України під час війни.
  • А раніше він звертався до українців, які за кордоном спілкуються російською. Шоумен стикнувся з цією проблемою у Варшаві. Він вважає, що це важливо спілкуватися рідною мовою, щоб українців не плутали з росіянами.