22 березня у Чернівцях змінили Алею зірок, забравши звідти імена Ані Лорак та Василя Герелло. Співачка продовжила гастролювати та розвивати кар'єру в Росії навіть після початку війни на Донбасі у 2014 році, а виконавець виступив на концерті в Москві з нагоди окупації Криму.

Зверніть увагу Даша Астаф'єва хоче "начистити морду" Регіні Тодоренко, яка відмовчується у Москві

Приходько присоромила Лорак

Анастасія Приходько бурхливо відреагувала на цю новину, пригадавши, що Ані Лорак досі має звання народної артистки України.

А чого тільки зірочку? А позбавити звання? А впаяти за зраду Батьківщині? Я б ще й громадянства позбавила. Воно ж потім спливе з українськими піснями й розповідатиме як вона любить Україну! Згадайте потім. Дійте вже зараз, зараз саме той час, коли треба все розставити на місця,
– підкреслила зірка.

Анастасія Приходько пригадала й про Світлану Лободу

Виконавиця не оминула увагою й Світлану Лободу, яка так само не називає Росію агресором. Днями співачка поскаржилась, що їй заблокували сторінку в інстаграмі на території України. Лобода закликала витрачати кошти на реальну допомогу, а не атаки ботів, однак Приходько обурилась її словами.

"Боже, вгамуйте ботокс! Він почав у неї мігрувати в мозок! Цих бл*дь двож*пих треба моментально відрізати від України! Ні одна, ні друга, ні навіть третя не сказали що відбувається у нас у країні! А у нас війна! Війна, моя дорога", – наголосила Анастасія Приходько.