Відома українська співачка Анастасія Приходько опублікувала допис, де вирішила пояснити свою думку щодо нещодавніх заяв зірок. Знаменитість так само була під наставництвом Костянтина Меладзе, який був її продюсером.

До теми Актора з "Фантастичних звірів" засудили за зґвалтування до 3 років ув'язнення

Анастасія Приходько про скандал навколо Меладзе

Співачка наголосила, що не хоче поливати брудом або захищати будь-яку сторону скандалу, бо й не хотіла висловлюватися про це. Її обурило тільки заяви про те, що всі артистки, які працювали з продюсером, мали погодитися на його "умови праці".

Мене зачепила фраза, що "всі були згодні на ці умови". Я не "всі", за мене розписуватися не потрібно. Особисто у мене умови були інші й узагальнювати не треба,
– наголосила Приходько.

Анастасія додала, що вона розповість свою історію тоді, коли буде готова до чергового скандалу: "Цілком можливо, це не відбудеться зовсім. А, може, це станеться дуже скоро".

Артистка зауважила, що дивно погоджуватися на умови "на екран через диван", а потім звинувачувати людину, яка її просувала. Водночас Анастасія Приходько додала, що не має на увазі Ані Лорак, бо "свічку не тримала".

Секс-скандал навколо Костянтина Меладзе: що відомо

  • Першою про домагання продюсера заявила Ані Лорак. Вона зізналась, що Меладзе пропонував їй інтим в обмін на просування кар'єри. Після цього на зірку звалилась хвиля критики.
  • Оля Полякова підтримала Ані Лорак. Вона підтвердила її слова про пропозиції Меладзе інтим за просування. Артистка звернулася з проханням до знаменитих колег, аби ті "дозволили правді звучати".
  • Надія Мейхер, екссолістка "ВІА гри", розкритикувала Полякову. Вона підкреслила, що Меладзе і "домагання" – абсолютно різні й неможливі речі.